خبرهای مهم

گفتگو با مدافع میانی شاهین شهرداری بوشهر

 

 

 

 

 

 

مرتضی غلامعلی تبار : بازی به بازی پیش می رویم و برای هر بازی ایده و فکر جدیدی داریم / با حمایت مسئولان باشگاه و هواداران دوست داشتنی شاهین موفقیت و صعود دور از دسترس نیست

به گزارش روابط عمومی باشگاه شاهین شهرداری بوشهر ، مرتضی غلامعلی تبار پس از پیروزی تیمش در برابر تیم گل ریحان البرز در گفتگویی با خبرنگار باشگاه اظهار داشت: پیش بینی بازی سخنت و سنگینی را در برابر گل ریحان البرز داشتیم و خوشبختانه با آنالیز خوبی کادر فنی موفق شدیم 3 امتیاز حیاتی را کسب کنیم.

غلامعلی تبار افزود : طبق برنامه ریزی هدف داشتیم که بازی را کنترل کنیم و روی ضد حملات به گل برسیم که با هوشیاری بازیکنان تواستیم در این بازی حساس و 6 امتیازی به هدفمان برسیم.

مدافع میانی تیم شاهین شهرداری بوشهر اذعان داشت : خوشبختانه با حضور آقای ویسی و دیگر اعضای کادر فنی شرایط خوبی داریم و بر اساس سیاست باشگاه که صعود به لیگ برتر در دستور کار قرار دارد با تمام وجود تلاش می کنیم.

وی در خصوص شرایط حساس بازیهای آینده نیز گفت : با درایت کادر فنی ما بازی به بازی پیش می رویم و برای هر بازی ایده و فکر جدیدی داریم و با حمایت مسئولان باشگاه و هواداران دوست داشتنی شاهین موفقیت و صعود دور از دسترس نیست.