خبرهای مهم

 

 

سرپرست باشگاه شاهین بوشهر می‌گوید تیمش به یک برد احتیاج دارد تا از لحاظ روحی و روانی بتواند شرایط بهتری کسب کند.

 

سعید مسیگر سرپرست باشگاه شاهین شهرداری بوشهر در گفت‌وگو با ایسنا، درباره عملکرد تیمش در دو هفته ابتدایی رقابت‌های لیگ برتر فوتبال اظهار کرد: ما در دو هفته اول با تیم‌هایی روبرو شدیم که برای آسیا بسته شده‌اند و هم به لحاظ مالی و هم به لحاظ ساختاری از ما قوی‌تر هستند. در ۳۰ دقیقه اول بازی برابر سپاهان توانستیم پا به پای حریف باشیم اما در ادامه نتوانستیم روند خوب خود را ادامه دهیم و نتیجه را در خانه خودمان واگذار کردیم. گرمای هوا در این بازی بیشتر روی تیم خودمان تاثیرگذار بود چرا که تیم ما در بوشهر روند آماده‌سازی خود را انجام داد و آماده‌سازی در شرایط آب و هوایی گرم بدن را تحلیل می‌ببرد و موجب می‌شود که بدن بازیکنان در شرایط بازی عملکرد خوبی نداشته باشد. تیم سپاهان در وضعیت آب و هوایی دیگری آماده‌سازی داشته و همین باعث شد تا  در شرایط بازی موفق تر باشد و بازی را به نفع خود تمام کند.

او ادامه داد: در بازی مقابل شهر خودرو اوضاع بهتری داشتیم و چون شرایط جوی تغییر پیدا کرده بود. با اینکه از دقیقه ۱۰، ۱۰ نفره بازی کردیم اما توانستیم عملکرد بهتری از خود به نمایش بگذاریم. امیدوارم که در بازی هفته سوم مقابل پیکان بتوانیم با رفع کاستی‌ها و نقص‌های موجود،‌ عملکرد موفق‌تری داشته باشیم.

مسیگر افزود:‌ در فاصله‌ای که بین هفته دوم و سوم افتاده است، ما چند بازی تدارکاتی برگزار کردیم و هدف‌مان این بود که روی نقاط ضعف و قوت‌مان کار کنیم. آقای ویسی در این مدت چند کلاس تئوری برگزار کرد تا نکاتی که مد نظر بود را به بازیکنان گوشزد کند. در حال حاضر، تنها مشکل شاهین کسب یک برد است، چون ما تیم جوانی داریم و کسب یک برد می‌تواند تیم را به لحاظ روحی روانی زیر و رو کند.

سرپرست باشگاه شاهین شهرداری بوشهر درباره مسائل مالی و اظهارات نایب رئیس شورای شهر بوشهر که گفته بود کمک به شاهین در توان شهرداری نیست خاطرنشان کرد:‌ از مصاحبه ایشان برداشت بدی شده است. منظور آقای نصرتی این بوده که دستگاه‌های دیگر هم به تیم شاهین کمک کنند و حمایت‌های خود را انجام دهند چون شهرداری به تنهایی نمی‌تواند تمام مسائل و مشکلات ممکن را برطرف کند.

او در این رابطه افزود:‌ شورای شهر و شهرداری بوشهر تا اینجای کار کمک‌های زیادی به ما کرده‌اند و قرار شده که بتوانیم در اسرع وقت ۳۰ درصد از حقوق بازیکنان را پرداخت کنیم. شرایط مالی باشگاه در وضعیت بدی قرار ندارد و تلاش بر این است که بتوانیم ۱۰۰ درصد مطالبات را پرداخت کنیم. شاید دیر یا زود بشود اما سوخت و سوز ندارد.

مسیگر در پایان گفت:‌ از هواداران می‌خواهیم که حوصله کنند و از تیم حمایت کنند. حوصله کردن و حمایت کردن از این تیم خیلی مهم است چون تیم دو بازی اول خود را باخته و با حمایت هواداران و دستگاه‌های دیگر، باید شرایط طوری پیش برود که تیم بتواند حرکت کند تا نماینده استان بوشهر عملکرد موفقی داشته باشد و مشکلات موجود کمتر شود.

 
 
 
 
به گزارش روابط عمومی باشگاه شاهین شهرداری بوشهر ، طی برنامه ریزی های انجام شده از طرف کادر فنی تست گیری از بازیکنان علاقمند طی روزهای جمعه ۳۱ خرداد و شنبه اول تیرماه انجام خواهد شد.
 
ساعت ۱۸ / روز جمعه و شنبه
 مکان : زمین چمن شهرداری واقع در کوی مخبلند
آدرس زمین : میدان رفاه ، کوی مخبلند، خیابان میثم تمار، کوچه میثم ۱۴ آخر کوچه (زمبن چمن طبیعی)
بازیکنان علاقمند نیم ساعت قبل آغاز تمرین در محل مذکور حضور یابند.
 
✔️روابط عمومی باشگاه شاهین شهرداری بوشهر

 

 

عبدالله ویسی سرمربی خوزستانی که موفق شد با شاهین شهرداری بوشهر به لیگ برتر صعود کند ،روز جمعه رسما با مسئولان باشگاه شاهین شهرداری به توافق رسید تا سرمربی تیم پر طرفدار بوشهری در رقابتهای لیگ برتر شود.

به گزارش روابط عمومی باشگاه شاهین شهرداری بوشهر ، در حالی که امور مذاکرات و قراردادهای بازیکنان رسما به سعید مسیگر و خداکرم ایزدپناه سپرده شده ،ویسی پس از حضور در جلسه هیات مدیره با شاهینی ها به توافق رسید .

 

 

 

 

هفته سی و سوم لیگ دسته اول فوتبال ایران برگزار شد و شاهین شهرداری بوشهر با پیروزی مقابل میزبان تهرانی راهی لیگ برتر فوتبال ایران شد.

 ورزشگاه قوامین شهرک اکباتان تهران در روز که بعد از سالها انبوهی جمعیت را در خود جای داده بود میزبان بیش از ۱۵۰۰ تماشاگر بوشهری بود تا  بوشهری ها برای سومین بار موفق به صعود به لیگ برتر شوند.

در این بازی شاهین با حمایت هوادارانش بازی را هجومی آغاز کرد و در همان نیمه اول می توانست کار را تمام کند اما توپها به گل تبدیل نشد.

در نیمه دوم پاس عالی  بهمن سالاری محمد محبی رسید تا جوان اول این روزهای فوتبال بوشهر بعد از دریبل دروازبان حریف دروازه سرخپوشان را باز کند. این گل تاریخی بنام محمد محبی ثبت شد تا شاهین شهرداری با گل او راهی لیگ برتر شود.